07- 09 września 2012

0 dni

Aktualności

Flash is required!
Haydamaky. Czekamy

Czyli premiera w Lublinie.

Haydamaky to jeden z najpopularniejszych zespołów na Ukrainie. Od lat konsekwentnie podąża własną ścieżką muzyczną, nie poddając się mainstreamowemu graniu, którym wytrawny słuchacz jest atakowany z każdego radioodbiornika.

Zespół aktywnie koncertuje na Ukrainie, w Polsce, Niemczech, Austrii, Danii, Holandii, Czechach, Słowacji, Portugalii, Hiszpanii, Estonii, Szwecji, Szwajcarii i Norwegii. Oprócz standardowych tras koncertowych Haydamaky występują na największych europejskich festiwalach muzycznych oraz biorą udział w międzynarodowych projektach muzycznych, jak choćby wspomniany wcześniej projekt z Voo Voo czy turnee z legendą austriackiej sceny, Hubertem Von Goisern-em. Z bardziej znanych festiwali, na których zagrał zespół warto wymienić choćby kilka - Sziget (Węgry), Volt (Węgry), Lowlands(Holandia), Huntenpop (Holandia), Berlinale (Niemcy), Calgary Folk Music(Kanada), Be2Gether(Litwa) czy polski Przystanek Woodstock.

Haydamaky to zespół grający blisko 100 koncertów rocznie na Ukrainie i w krajach Europy Zachodniej. Grupa działając od wielu lat aktywnie na scenie muzycznej wypracowała wysokie standardy - nie tylko muzyczne, ale również techniczne i organizacyjne. Zespół nieustannie poszerza swoja bazę administracyjną na całym świecie. Obecnie Haydamaky mają swoich menedżerów (zajmujących się PRem, sprzedażą koncertów, promocją, dystrybucją albumów) na Ukrainie, w Polsce, Niemczech, Austrii, Holandii, Węgrzech, Estonii i Kanadzie.

KOMENTARZE

Nadou Nadou : 22-07-12 01:54
Bardzo,bardzo się cieszę!Chciałbym aby miasto mocno ,mocno prowało to na zewnątrz oraz wicodzne to było w samym mieście!Niech to będzie festiwal radości i świetnej zabawy!Już zapowiedzieli się moich znajomi i rodzina z Niemiec z Danii i Australii.
jzcsmvgs jzcsmvgs : 22-07-12 18:43
Leatrice Leatrice : 13-04-16 16:25
A few years ago I'd have to pay someone for this inmarfotion.
Malerie Malerie : 16-04-16 15:02
What a joy to find such clear <a href="http://daahpvlaja.com">thnkiing.</a> Thanks for posting!
Kamron Kamron : 16-04-16 20:48
That ingiths's just what I've been looking for. Thanks! http://wavjezfheu.com [url=http://xmymba.com]xmymba[/url] [link=http://avebxqznax.com]avebxqznax[/link]
January January : 24-04-16 21:49
You have great taste! I&#39;m also going to the black keys in december so maybe i&#39;ll see you there haha :) If you like the Black Keys, you&#39;ll probably also like the black rebel motorcycle club, I found them yesterday and th;93#&yere pretty similar in style! x

DODAJ KOMENTARZ

   *
  
  

*
   *
pola oznaczone * są obowiązkowe


Aby otrzymywać wiadomości z naszego serwisu zapisz się do newslettera.

sponsorzy

Get Adobe Flash Player